Dom i wnętrze

Udekoruj swój dom z marką Dekornik

Dom to miejsce, gdzie każdy chciałby czuć się dobrze i komfortowo. Z tego właśnie powodu tak ważne jest, by wyposażyć wnętrza nie tylko w meble czy sprzęty potrzebne do życia, ale także, by zadbać o dobór odpowiednich dodatków, które pomogą stworzyć ciekawą i spójną przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka. Wśród dekoracji wnętrz szczególnie dużą popularnością cieszą się w ostatnich latach naklejki ścienne. Wyjątkowo szeroką gamę tych produktów o wysokiej jakości proponuje firma Dekornik.

Pomysł rodem z Paryża

Jak wspominają twórcy marki – graficy Kasia Rostkowska oraz Maciej Walczak, po raz pierwszy zainteresowanie dekoracjami tego typu pojawiło się u nich podczas pobytu w Paryżu w 2008 roku, gdzie zwrócili swą uwagę na niewielkie butiki oferujące szeroki wybór bibelotów do dekorowania wnętrz. Fascynacja tymi sklepikami spowodowała, że po przyjeździe do kraju, postanowili oni sami założyć sklep internetowy, oferujący wysokiej jakości okleiny, plakaty, fototapety oraz naklejki ścienne.

Marka dla dużych i małych

Dekornik cieszy się wśród klientów tak dużą popularnością, ponieważ w swej bogatej ofercie ma duży wybór produktów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nacisk na tematykę dziecięcą pojawił się u Dekornika dopiero w 2015 roku i od wtedy cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców.

Wysoka jakość usług

Firma Dekornik świadczy usługi na najwyższym poziomie, co zdecydowanie wyróżnia ją na rynku wśród podobnych firm. Wszystkie fototapety, folie czy naklejki ścienne wydrukowane są w wyjątkowo dobrej jakości na najlepszych materiałach, dzięki czemu są odpowiednio trwałe i w pełni przystosowane do przyklejenia na oknie czy ścianie.

Naklejki, które zmieniają oblicze domu

Naklejki i fototapety Dekornik nadają się do każdego wnętrza, któremu chcemy nadać niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Szczególnie polecane są do pokojów dziecięcych, gdzie mogą zarówno bawić, jak i uczyć. Naklejki ścienne świetnie sprawdzają się w wielu różnych aranżacjach i dostępne są w wielu wzorach.