Zdrowie i uroda

Wieczór Panieński w SPA

Zamiast głośnej muzyki z głośników płyną kojące i relaksujące dźwięki. Kolorowe światła zastępują aromatyzowane świece, a szaleństwo Wieczora Panieńskiego przemienia się w eleganckie spotkanie w szlafrokach. Brzmi intrygująco? Czas na Wieczór Panieński w zupełnie innej odsłonie.

SPA

 

Salony odnowy biologicznej i liczne gabinety kosmetyczne wpadły na pomysł, by zająć się organizacją dość nietypowych Wieczorów Panieńskich. Dziś coraz więcej osób decyduje się na taką formę spędzenia Wieczoru Panieńskiego, a przynajmniej na urozmaicenie jego części. Przyszła Panna Młoda wraz ze swą świtą, zamiast szaleć pośród klubowych świateł, oddaje się jednej z najprzyjemniejszej form relaksu. Masaże, maseczki, manicure, pedicure i co tylko jeszcze uczestniczki imprezy sobie zażyczą (oczywiście w ramach dostępnych usług), staje się stałym punktem programu takiego Wieczora Panieńskiego. Jest przyjemnie, elegancko, spokojnie i tak kojąco dla dusz i ciał. Naturalnie w trakcie zabiegów można oddawać się przyjemności plotkowania i opowiadania zabawnych historii. Czasami takie przyjęcie przypomina nieco pidżama party, z tą różnicą, że tutaj do dyspozycji uczestniczek pozostają wykwalifikowane kosmetyczki i masażystki.

 

Oczywiście wizyta w SPA to często dopiero początek dalszej zabawy. I trzeba przyznać, że to ciekawa propozycja dla tych pań, które na co dzień są mocno zapracowane i mają niewiele czasu dla siebie. Taki relaks z całą pewnością pomoże się odstresować i zregenerować siły, które mogą być bardzo potrzebne.